КОМАРХ, ТОВ Предприятия Украины. Бизнес-гид
<МЕТА> - Украина
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Компании
 
#
#

Поиск

Поиск по предприятиям
Все отрасли
Строительство
Управление
Образование
Здравоохранение
Организации
Сельское хозяйство
Промышленность
Услуги
Торговля
Транспорт
Найдено: 1 позиций
 
1 КОМАРХ, ТОВ
Компанія Comarch - міжнародний розробник та постачальник ІТ-рішень для ключових секторів економіки: телекомунікації, фінанси, торгівля. Головна мета нашої компанії - забезпечення клієнтів інноваційними програмними пакетами та ліцензіями, що підтримують управління бізнес-процесами та повний спектр послуг щодо професійних консультацій, що ефективно змінюють процеси ведення бізнесу.
° Comarch ALTUM – найновіша розробка компанії, ІТ-платформа для малих та середніх підприємств, що займаються роздрібною та оптовою торгівлею, вперше була представлена на найбільшій міжнародній ІТ-виставці CeBIT 2008 у Ганновері, Німеччина.

Виходячи з нашого 16-річного досвіду розробки та впровадження інформаційних технологій, ми переконані, що управління підприємством не є складним, якщо Ви маєте в своєму розпорядженні інноваційну систему, яка оптимізує та автоматизує бізнес-процеси Вашого підприємства, одночасно забезпечуючи їх прозорість.

Comarch ALTUM має широкі можливості для налаштування та адаптування системи для потреб та вимог підприємства. Широка функціональність дозволяє підтримувати всі бізнес-процеси, починаючи від замовлень на постачання до продажу товару, формування складських документів і бухгалтерських проведень, та включає повний аналіз і контроль. Окрім того, система містить наступні інтегровані інструменти: CRM – управління відносинами з клієнтами , Business Intelligence – довільні багатовимірні звіти по діяльності підприємства, Workflow – створення та управління бізнес-процесами та Bussines Score Cards - система збалансованих показників діяльності підприємства.

Детальна інформація та Демо-версія системи: www.comarch-altum.com.ua
° Адрес: 01133, м. Київ, вул. Кутузова, 18/7 пов. 4
° Телефоны: (044) 4922842 , факс: (044) 4922843
° ОКПО: 32918282
° E-mail: info@comarch.com , info@comarch-altum.com.ua
° WWW: www.comarch.ua , www.comarch-altum.com.ua

#

Новости

Загрузка...

Поиск:
Примеры запросов: погода в Украине
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены


        bigmir)net TOP 100     Rambler's Top100