УКРАЇНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ РИНОК, ТОВ Предприятия Украины. Бизнес-гид
<МЕТА> - Украина
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Компании
 
#
#

Поиск

Поиск по предприятиям
Все отрасли
Строительство
Управление
Образование
Здравоохранение
Организации
Сельское хозяйство
Промышленность
Услуги
Торговля
Транспорт
Найдено: 1 позиций
 
1 УКРАЇНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ РИНОК, ТОВ
Бізнес-портал лісової, деревообробної та мебелевої галузі. Новини, каталог фірм та сайтів, пропозиції по купівлі та продажу, прайс-листи та багато корисної інформації.
° Бізнес-портал лісової та деревообробної галузі України забезпечує просування та рекламу Вашої продукції в мережі Інтернет (www.woodex.ua).
Щодня сотні користувачів з України та світу розміщують на Woodex.ua інформацію про продаж чи купівлю необхідної продукції деревообробки, обладнання та ін.
Усього за декілька хвилин Ви можете довідатися, що купують і продають компанії, отримавши доступ до повної деталізованої інформації в розділі „Торгівля”.
В „Каталозі фірм” Ви маєте можливість шукати Вашого потенційного партнера по назві компанії, по виду діяльності, по географічному розташуванню. Розміщення інформації про Вашу компанію в „Каталозі фірм” зробить її більш відомою і доступною для комерційних пропозицій.
Програмне забезпечення Woodex.ua щодня, 24 години на добу дозволяє Вам максимально ефективно використовувати інтернет-сервіси порталу: розміщувати на сервері пропозиції купівлі-продажу, прайс-листи, фотогалереї продукції, новини компанії, прес-релізи та тематичні статті, здійснювати пошук необхідної інформації, отримувати періодичні розсилки новин та торгових оголошень, а також ефективно використовувати рекламну площу.
Портал Woodex.ua надає можливість всім користувачам порталу створити безкоштовну поштову скриньку: ім’я_скриньки@woodex.ua та безкоштовний сайт для Вашої компанії: ім’я сайту.woodex.ua.
° Адрес: 33000, м. Рівне, вул. Макарова, 10 к.91
° Телефоны: (0362) 623466 , (0362) 623466
° ОКПО: 31960658
° Фактическое имя фирмы: ПОРТАЛ WOODEX.UA
° Фактический адрес: 33001 м. Рівне, вул. П. Могили, 28
° E-mail: admin@woodex.com.ua
° WWW: www.woodex.ua

#

Новости

Загрузка...

Поиск:
Примеры запросов: погода на месяц в харькове
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены


        bigmir)net TOP 100     Rambler's Top100