АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ”СЛАВНОСТРОЙ”, ПП Предприятия Украины. Бизнес-гид
<МЕТА> - Украина
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Компании
 
#
#

Поиск

Поиск по предприятиям
Все отрасли
Строительство
Управление
Образование
Здравоохранение
Организации
Сельское хозяйство
Промышленность
Услуги
Торговля
Транспорт
Найдено: 1 позиций
 
1 АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ”СЛАВНОСТРОЙ”, ПП
Проектування, Будівництво, Архітектура, Дизайн, Реконструкція, Ремонт, Комплексне Будівництво і Проектування, Здача об’єкта в експлуатацію, Послуги Генпідряда та Генпроектувальника, Інжиніринг, Цивільне і Промислове Будівництво та Проектування
° ”Архітектурно - будівельна компанія Славнострой” - це п’ять років успішної роботи на ринку будівництва, реконструкції промислових підприємств, офісних приміщень, котеджів і заміських будинків. За цей час нами накопичено великий досвід в області розробки проектів промислових будинків, котеджів і заміських будинків, розроблені власні технології будівництва, сформувалася кваліфікована команда фахівців.

Високий професіоналізм наших архітекторів, проектувальників і будівельників дозволяє нам займатися проектуванням і будівництвом, реконструкцією промислових будинків, будинків будь-якої складності і функціонального призначення. При будівництві використовуються кращі матеріали і сучасні технічні рішення, що забезпечують комфорт і безпеку найвищого рівня.

Незалежно від того чи будуєте Ви котедж, або промислову споруду - Вам гарантоване саме уважне ставлення і висока якість виконуваних робіт. Контроль якості в ”Архітектурно - будівельної компанії Славнострой” забезпечується на всіх етапах роботи: від реконструкції і будівництва будинків до вибору використовуваних будматеріалів і ефективних будівельних технологій. Заставою своєї високої ділової репутації ”Архітектурно - будівельна компанія Славнострой” вважає підтримку якості виконуваних робіт на стабільно високому рівні. Про це свідчить той факт, що більш 50% її нових клієнтів звертаються у фірму по рекомендаціях.
° Адрес: 02099, м. Київ, вул. Севастопольська, 19 к.23
° Телефоны: (044) 4516704 , (044) 5010998 , факс: (044) 5532905 , (044) 3322332
° ОКПО: 31837784
° Фактический адрес: 02160 м. Київ, пр-т Возз’єднання, 19 оф.403
° E-mail: slavnostroy@i.ua
° WWW: www.slavnostroy.com.ua

#

Новости

Загрузка...

Поиск:
Примеры запросов: погода в Украине
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены


        bigmir)net TOP 100     Rambler's Top100