КАЧЕРАЙ ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ, ФО-П Предприятия Украины. Бизнес-гид
<МЕТА> - Украина
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Компании
 
#
#

Поиск

Поиск по предприятиям
Все отрасли
Строительство
Управление
Образование
Здравоохранение
Организации
Сельское хозяйство
Промышленность
Услуги
Торговля
Транспорт
Найдено: 1 позиций
 
1 КАЧЕРАЙ ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ, ФО-П
Послуги: У сфері бухгалтерського обліку
° КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ:
Ви хочете збільшити кількість клієнтів а також зробити постійними клієнтами тих, хто хоча б раз в житті купив у вас товар чи скористався вашими послугами? Найоптимальніший варіант для таких випадків – картки постійного клієнта та дисконтні картки, які надають знижки. Маркетингові дослідження показали, що отримавши таку картку – покупець, який зайшов до Вас випадково може надовго залишитися Вашим постійним клієнтом. А дисконтна картка чи картка постійного клієнта, яка надаватиме йому нехай і мінімальну знижку на ваші товари чи послуги – заставлятиме його знову і знову приходити за покупками саме до Вас.
Як свідчить великий досвід роботи на ринку пластикових карток, отримавши картку постійного клієнта – споживач передаватиме її своїм родичам, знайомим, колегам, що ще більше збільшить число ваших потенційних клієнтів.
Ми пропонуємо вам виготовлення пластикових карток будь-якого зразка та рівня складності, розробку оригінал-дизайну, маркетингове дослідження ефективності застосування пластикових карток саме для вашого бізнесу, оцінку системи знижок по пластикових картках для клієнтів.
Витрати на виготовлення пластикових карток повернуться Вам збільшенням частки вашої присутності на ринку відповідних товарів і послуг в декілька разів, а це в свою чергу призведе до збільшення ваших прибутків.
Ми пропонуємо найнижчі ціни на виготовлення пластикових карток на ринку України, завдяки чому з нами співпрацюють провідні компанії України.
Термін виконання замовлення – 2 тижні. Безкоштовна доставка по всій Україні.
Будемо раді тісній співпраці з Вами. З метою швидкого налагодження контактів просимо зв’язуватися по мобільному телефону, іcq, e-maіl.
Довідкова служба надає послуги з абонентського обслуговування приватних підприємців та підприємств. Ставши абонентом БДС ви за 150 грн в місяць отримуватимете корисні фахові консультації на будь-яке ваше запитання поштою, електронною поштою або телефоном. Вам не потрібно буде передплачувати масу бухгалтерських видань, адже ви завжди зможете отримувати від БДС саме ту інформацію, яка вас найбільше цікавить. Також ви завжди зможете отримати від БДС текст потрібного закону або законодавчо-нормативного акту, рекомендації щодо використання бухгалтерських програм в роботі підприємства та багато іншої корисної бухгалтерської інформації. Термін опрацювання будь-якого вашого запиту - 5 робочих днів. Бухгалтерська довідкова служба вирішить усі ваші бухгалтерські проблеми.
° Адрес: 79052, м. Львів, вул. Низинна, 4 оф. 79
° Телефоны: (066) 2155533 , (0322) 525559
° ОКПО: 3080200456
° Фактическое имя фирмы: БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ПОРАДНИК
° Фактический адрес: 79059 м. Львів, вул. Миколайчука, 22 оф. 7
° E-mail: poradnyk@gmail.com
° WWW: www.buhconsalting.kiev.ua

#

Новости

Загрузка...

Поиск:
Примеры запросов: погода в Украине
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены


        bigmir)net TOP 100     Rambler's Top100