СКОЛ, ПП Предприятия Украины. Бизнес-гид
<МЕТА> - Украина
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Компании
 
#
#

Поиск

Поиск по предприятиям
Все отрасли
Строительство
Управление
Образование
Здравоохранение
Организации
Сельское хозяйство
Промышленность
Услуги
Торговля
Транспорт
Найдено: 1 позиций
 
1 СКОЛ, ПП
Монолітно-каркасне будівництво,каркасно-щитове будівнцтво за технологіею Mitek.
° Будівельно-інвестиційна фірма «Скол» — порівняно молода фірма, що утворилася в листопаді 1995 року. Однак вона однією із перших почала будувати висококомфортабельні багатоквартирні житлові будинки на основі використання технології будівництва «теплого житла». На сьогодні фірма веде одночасно будівництво дев’яти об’єктів, серед яких є як великі житлові комплекси, так і райони типу таун-хаус.

ПП «Скол» володіє власними виробничими потужностями, в тому числі виробничою базою загальною площею 1.2 га, на яких розміщений бетонно-розчинний вузол та суміжні виробництва. Є свій автопарк, який налічує два десятки одиниць будівельної техніки, в тому числі кілька баштових кранів.

Фірма «Скол» — одне з провідних підприємств будівельної галузі Івано-Франківська. Серед клієнтів компанії — адміністрація міста, державні органи та установи, торгові підприємства, фірми, населення.

Керівництво фірми та її співробітники молоді та енергійні, їх середній вік не перевищує 35-ти років. Висококласні фахівці та сучасна структурна організація дозволяють фірмі досягати поставлених цілей та розвиватися. У зв’язку з постійним розширенням виробництва і збільшенням об’ємів робіт за останній рік колектив фірми збільшився на дві третини.

Здобутки фірми схвально відмічаються місцевою та загальнодержавною владою. За активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток міста підприємство відзначено почесною грамотою міського голови. У 2004 році за результатами проведеного міського конкурсу «Кращий роботодавець року» приватне підприємство «Скол» отримало почесну відзнаку міського голови в номінації «Кращий роботодавець року» як підприємство з кількістю працівників від 50 до 100 чоловік. У 2005 році фірма «Скол» виборола почесне звання «Кращий роботодавець року» на загальнодержавному рівні.
° Адрес: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Красівського, 3
° Телефоны: (0342) 722222 , факс: (0342) 505411
° ОКПО: 23796958
° Фактический адрес: 76018 м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 23в
° E-mail: skol@skol.if.ua
° WWW: www.skol.if.ua

#

Новости

Загрузка...

Поиск:
Примеры запросов: погода на месяц в харькове
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены


        bigmir)net TOP 100     Rambler's Top100