ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, ВАТ Предприятия Украины. Бизнес-гид
<МЕТА> - Украина
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Компании
 
#
#

Поиск

Поиск по предприятиям
Все отрасли
Строительство
Управление
Образование
Здравоохранение
Организации
Сельское хозяйство
Промышленность
Услуги
Торговля
Транспорт
Найдено: 1 позиций
 
1 ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, ВАТ
Продукція: зварені металоконструкції загальнобудівельного, промислового, комунального й цивільного призначення
° Виготовляються відповідно до Європейських стандартів якості. Резервуари можуть бути виготовлені як на підставі Українських стандартів (розроблені на основі розрахунку навантажень відповідно до вимог стандарту ”Американського інституту нафти” APІ 650), так і на базі проектів, наданих замовником. Можливі варіанти в полистовому виконанні, відомому на Заході, або методом рулонування укрупнених заготівель, розробленому в СРСР і впровадженому на нашому підприємстві.
Метод рулонування є прогресивним варіантом будівництва в порівнянні з методом полистової зборки й має на увазі якісне автоматичне зварювання окремих аркушів на заводі, згортання їх у рулон і відправлення в такому виді замовникові. Цей метод має ряд важливих для замовника переваг, а саме:
- скорочення строку монтажних робіт - близько 2,5 разів; - зменшення вартості монтажних робіт - близько 40 % (в Україні); - підвищення надійності конструкцій при одночасному зниженні їхньої ваги за рахунок застосування автоматичного зварювання; - зменшення транспортних витрат; - металоконструкції загальнобудівельного й промислового призначення; - архітектурні форми, бункери, накопичувачі й т.п.; - металоконструкції нафтових терміналів; - металоконструкції мірошницьких комплексів; - труби великого діаметра (газоходи, нафто- і водопроводи, водонапірні башти, димарі змінного перетину, газгольдери й т.п.); - зварені металоконструкції для потреб комунального господарства; - гаражі, ворота, огородження, ґрати, баки.
За роки свого існування з 1936р. завод неодноразово реконструювався з метою вдосконалювання технології, збільшення обсягів виробництва й поліпшення якості продукції, що випускається, умов праці. Річна виробнича потужність становить 65000 тонн. На підприємстві є встаткування для виготовлення сферичних листових конструкцій товщиною до 20 мм.
Великим попитом користується вироблений підприємством просічно-витяжний лист, що дозволяє виготовляти настили й огородження з підвищеними експлуатаційними характеристиками й значною економією металу.
Система якості передбачає повний вхідний контроль використовуваних матеріалів і операційний контроль виробленої продукції. Підприємство має сертифікати УкрСЕПРО й РСт. Наближається до завершення процедура впровадження системи менеджменту якості ІSO 9001: 2001.
Контроль якості зварених швів здійснюється з використанням сучасних рентгенівських, ультразвукових, вакуумних апаратів відповідно до вимоги світових стандартів.
Все вищевикладене й 47-літній досвід успішної роботи на зовнішньому ринку (44 країни на всіх континентах) дозволяє нам упевнено працювати в складному конкурентному середовищі.
За результатами Загальнонаціонального Конкурсу ”Вища проба” ВАТ ”ЗЗМК” нагороджено дипломом Лауреата.
Останні проекти.
Успішно завершена й здана замовникові 1-я черга для масштабного проекту по будівництву магістрального нафтопроводу ”Одеса-Броди” (Одеський морський нафтоперевалочний комплекс у порту ”Південний” (нафтосховище: 10 резервуарів об’ємом 20000м3 із плаваючою крівлею, причал для перевантаження танкерів)). Здійснено поставку ортотропних плит для будівництва пірса газоперекачувального комплексу в Іллічевськом торговельному порту Одеси. Успішно виконані замовлення по поставці резервуарів для Львівського керування магістральних нафтопроводів ”Дружба” (отримана рекомендація Голови правління ДАТ МН ”Дружба”), для ВАТ ”Лукойл - Одеський НПЗ”., для Іллічевського олійножирового комбінату резервуари для перевалки тропічних олій. Здійснено поставку для іракської ”Північної нафтової компанії” 2-х резервуарів із плаваючим дахом об’ємом 23600м3 кожний. Резервуарний парк Новошахтинського НПЗ (Росія).
Вигідне транспортне положення підприємства дозволяє здійснювати прямі відвантаження із запорізького порту в річкові й морські порти, залізничні й автоперевезення по економічно вигідних маршрутах.
У цей час наше підприємство проводить широкі заходи з метою закріплення на традиційні й впровадження на нові ринки збуту. Із цією метою ми активно використовуємо ділове співробітництво з нашими партнерами й із вдячністю відкликаємося на запрошення до спільної діяльності, що може охоплювати широкий спектр взаємного співробітництва: - участь нашого партнера у заключенні контрактів на поставку нашої продукції; - дилерство й дистрибуція; - будівництва заводів різних потужностей по виробництву металоконструкцій (аналогічних нашому підприємству); - спільне інвестування будівництва підприємств; - інші взаємовигідні форми й способи.
° Адрес: 69008, м. Запоріжжя, ВАТ “ЗЗМК”
° Телефоны: (061) 2897980 , (061) 2897984 , факс: (061) 2897978 , бухгалтерия (061) 2897983 , (061) 2897979
° ОКПО: 05402588
° E-mail: zzmk@i.ua , zzmk@ukr.net
° WWW: www.zmkzp.com

#

Новости

Загрузка...

Поиск:
Примеры запросов: погода на месяц в харькове
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены


        bigmir)net TOP 100     Rambler's Top100