РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ Предприятия Украины. Бизнес-гид
<МЕТА> - Украина
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Компании
 
#
#

Поиск

Поиск по предприятиям
Все отрасли
Строительство
Управление
Образование
Здравоохранение
Организации
Сельское хозяйство
Промышленность
Услуги
Торговля
Транспорт
Найдено: 1 позиций
 
1 РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ
° Ренійський морський торговельний порт – потужний транспортний вузол України в якому щільно переплітається робота морського, річкового, залізничного та автомобільного транспортів.
Унікальне географічне положення встановило статус порту Рені одночасно як річкового і морського. Порт Рені розташований на стику українського, румунського та молдавського кордонів і на перетині чотирьох транспортних коридорів: Критських №7 і №9, Євроазіатського і Чорноморського.
Проектна потужність порту 14,5 млн. тонн. Площа території 94,36 га. Довжина причальної лінії 3927 м. Порт Рені обробляє будь-які судна, осадка яких дозволяє пройти Сулинський канал та Головний судноплавний хід “Дунай - Чорне море” гирлом Бистре, що з`єднують Дунай з Чорним морем.
Порт має 3 вантажних райони, нафторайон та поромний. На 39 спеціалізованих причалах порту здійснюється перевантаження всіх видів вантажів , в тому числі генеральних, навалочних, наливних, насипних, великовагових, негабаритних та контейнерів. Площа критих складів складає 30 тис. кв. м, відкритих складських майданчиків – 195 тис. кв. м. Порт Рені оснащений розгалуженою мережею залізничних колій, має великий парк перевантажувальної техніки і вантажно - захватних пристосувань, що дозволяють перевантажувати вантажі вагою одного місця до 250 тонн (мостовий кран побудован для перевантаження ядерного палива).

Порт Рені єдиний серед українських портів на Дунаї має поромний комплекс, який забезпечує обробку суден типу Ро-Ро в річковому і морському направленнях. Функціонуюча регулярна поромна лінія Рені (Україна) – Русе (Болгарія) – найвигідніший шлях доставки вантажів та пасажирів автотранспортом в Болгарію. Довжина шляху по Дунаю 368 км. Час слідування порому Рені-Русе - 36 годин, Русе-Рені – 24 години. Обробка поромів здійснюється без затримки і простоїв. Паркінг для автомобілів площею 12 тис. кв. м, що охороняється, гарантує безпеку водіїв і повне збереження вантажів.
На поромному комплексі до послуг водіїв: декларування вантажів, фумігація заражених вантажів, вантажно-розвантажувальні роботи та експедиторські послуги за заявками водіїв, прикордонно-митні консультації, технічна допомога.
З 23 березня 2000 року набрав чинності Закон України ”Про спеціальну економічну зону ”Рені” терміном дії 30 років на території Ренійського морського торговельного порту загальною площею 94.36 гектари. Сьогодні вже реалізовано кілька інвестиційних проектів, серед яких комплекс з перевантаження та зберіганню скрапленого газу, комплекс з перевантаження зерна і виробництва комбікормів та комплекс по переробці, пакуванню і перевантаженню гранульованих мінеральних добрив, витратний склад нафтопродуктів в порту Рені для забезпечення бункерувальних операцій. Реконструйовано діючий перевантажувальний комплекс кам’яновугільної смоли.
° Адрес: 68802, Одеська обл., Ренійський р-н, м. Рені, вул. Дунайська, 188
° Телефоны: (04840) 41484 , (04840) 26402 , факс: (04840) 41031 , бухгалтерия (04840) 21856
° ОКПО: 01125809
° Фактическое имя фирмы: ПОРТ РЕНІ
° E-mail: portreni@reni.uptel.net , ovsport@reni.uptel.net
° WWW: www.portreni.com.ua

#

Новости

Загрузка...

Поиск:
Примеры запросов: погода на месяц в харькове
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены


        bigmir)net TOP 100     Rambler's Top100